50 پروژه آماده کارت ویزیت (فتوشاپ و ایلوستریتور)

مطالب دیگر:
📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر حاکمیت شرکتی بر مدیریت سود (فصل 2)📖بررسی تاثیر بینش مدیریت و تغییرات فروش بر رفتار نا متقارن هزینه ها📖بررسی رابطه بین سبک رهبری تحول آفرین با تعهد سازمانی کارکنان ناجا📖بررسی تاثیر شیوه های حاکمیت شرکتی برمدیریت سرمایه درگردش شرکتهای بورس📖بررسی رابطه بین سبک های تفکر و پذیرش تغییر سازمانی مدیران مدارس مقطع متوسطه📖بررسی تاثیر سرمایه فکری بر شاخص توسعه انسانی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران📖بررسی تاثیر ریسک ورشکستگی بر بزرگنمایی اقلام تعهدی و کوچک نمایی جریان وجوه نقد عملیاتی📖بررسی تاثیر عدم اطمینان محیطی(بازار) ، سرمایه گذاری ها و کیفیت اطلاعات در دسترس بر اختیارات سرمایه📖بررسی تأثير سازه ها و متغيرهاي تأخيري بر ساختار سرمايه📖بررسی رابطه بین سبک های تفکر و نوآوری سازمانی در بین کارکنان📖بررسی تأثیر حاكميت شركتي و مديريت سود بركيفيت سود📖بررسی تاثیر نوسانات نرخ ارز ( دلار ) بر شاخص های بورس اوراق بهادار📖بررسی تأثیر سرمایه فکری در کاهش احتمال وقوع آشفتگی مالی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار📖بررسی رابطه بین سلامت سازمانی و کیفیت زندگی کاری با تعهد سازمانی در بین کارکنان بیمارستان‌📖فصل دوم مبانی نظری و ادبیات تحقیق رابطه مدیریت سود و حاکمیت شرکتی (فصل دوم پایان نامه)📖بررسي اثر بخش آموزشي مهارتهاي اعتبارتي بر سلامت روان شناسي دانش📖بررسی رابطه بین آموزش مودیان مالیاتی و اثربخشی اجرای مالیات بر ارزش افزوده📖بررسي اثر بخشي دوره هاي اموزشي كار افريني بر روي دانش كسب و كار ،انگيزش و رغبت شغلي دانشجويان📖بررسي اثر درمان فراشناختي در افزايش عزت نفس و کاهش پرخاشگري نوجوانان بزه کار📖بررسي اختلال شخصيت ضد اجتماعي ميان نوجوانان والد دار و بدون والد
کارت ویزیت,فوتوشاپ,فتوشاپ,ایلوستریتور|2094900|bxr
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان 50 پروژه آماده کارت ویزیت (فتوشاپ و ایلوستریتور) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی کند.

اگر طراح کارت ویزیت هستید این محصول به شما بسیار کمک می کند. این محصول دارای 50 طرح اماده طرح ها و سایز های مختلف هست که در امر طراحی کارت ویزیت شما را یاری میرساند.

همچنین تمامی طرح های این کارت ویزیت ها لایه باز بوده و اگر کمی ذوق هنری از خود نشان دهید می توانید با ترکیب، تغییر رنگ و اعمال دیگر طرح های دیگری را خود خلق کنید.

کار با این پروژه های اماده بسیار راحت است و با تهیه این محصول با داشتن آشنایی اندکی با هریک از نرم افزار های فتوشاپ و ایلوستریتور می توانیدبرای کسب و کار خود و همچنین دیگران کارت ویزیت درست کنید.

برای دیدن تصاویر دمو این کارت ویزیت ها قبل از خرید محصول از لینک زیر استفاده کنید. تمامی عکس ها را در یک فایل زیپ برای شما گذاشته ام.

همچنین عکس چندین نمونه از کارت ها را در اخر متن برای شما قرار داده ام.